logo

W DREWNIE

ROBIONE

logo

W DREWNIE

ROBIONE

telefon

Drewniane donice ogrodowe

Miłośnicy kwiatów doskonale wiedzą, jak dużą rolę w pielęgnacji roślin odgrywają odpowiednio dobrane doniczki. Aby kompleksowo wyposażyć ogrody naszych Klientów, rozszerzyliśmy naszą ofertę o drewniane donice ogrodowe wykonane na specjalne zamówienie. Są to trwałe produkty, które sprawdzą się na każdej działce oraz na tarasach. Do produkcji donic wykorzystujemy zaimpregnowane, suche drewno odporne na wilgoć sprowadzone z polskich i szwedzkich tartaków. Produty te są przystosowane do sadzenia roślin całorocznych, w tym także mniejszych drzew, krzewów oraz bylin.

Kształt i rozmiary donic

Zdajemy sobie sprawę, że każdy Klient ma inne wymagania, dlatego zdecydowaliśmy się na produkcję donic na zlecenie. Dzięki temu mają Państwo możliwość dopasowania rozmiaru do przestrzeni. Przed realizacją zamówienia chcemy również ustalić, jaki kształt doniczki najbardziej pasuje do ogrodu lub tarasu. Aby maksymalnie spersonalizować projekt, malujemy drewno na wybrany przez Państwa kolor. Dodatkowo oferujemy doniczki ze specjalnym drewnianym stelażem, który idealnie sprawdzi się w przypadku roślin pnących. W ten sposób nasi Klienci mają szansę zaaranżować i uporządkować swój ogród.

Drewniane skrzynie i ławki

Naszym celem jest stworzenie kompleksowej oferty zawierającej solidne i drewniane wyposażenie ogrodów. Oprócz donic wykonujemy również skrzynie, ławki oraz podesty tarasowe. Wszystkie elementy zrobione są najlepszej jakości zaimpregnowanego drewna. Meble są projektowane zgodnie z wymiarami, jakie Państwo podają. Zwracamy szczególną uwagę na to, aby drewno było suche, dzięki czemu możemy zapewnić, że nie pojawi trudna do zlikwidowania pleśń. Nasze produkty docenią miłośnicy klasycznych kształtów i Klienci poszukujący niebanalnych rozwiązań. Jesteśmy otwarci na realizację nie tylko tradycyjnych projektów, lecz także tych bardziej oryginalnych. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług również te osoby, które potrzebują nowoczensych produktów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.