logo

W DREWNIE

ROBIONE

logo

W DREWNIE

ROBIONE

telefon

Budowa domków narzędziowych

Naszą główną specjalizacją jest budowa domków narzędziowych. Właściciele ogrodów oraz działek doskonale wiedzą, że taka konstrukcja to idealne miejsce na zmagazynowanie kosiarki czy najważniejszych przyrządów wykorzystywanych do uprawy roślin. Oferujemy schowki w różnych rozmiarach, dlatego jeśli mają Państwo potrzebę zamówienia większego składzika np. na rowery, to chętnie podejmiemy się takiej realizacji. Wszystkie budowle są wykonane z najwyższej jakości suchego drewna. Każda deska została zaimpregnowana, dzięki czemu domki są odporne na wilgoć oraz zmienne warunki atmosferyczne.

Maksymalna personalizacja konstrukcji

Chcemy, aby największy wpływ na konkretny projekt mieli nasi Klienci, dlatego przed rozpoczęciem realizacji zamówienia przeprowadzamy dokładny wywiad. W ten sposób ustalamy, jakie ma być wyposażenie wnętrza. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze domki na narzędzia były przede wszystkim funkcjonalne. Zgodnie z Państwa wymaganiami możemy zaprojektować budynek z płaskim lub spadzistym dachem, w wybranym kolorze tak, by pasował do ogrodu oraz elewacji domu.

Schowki najwyższej klasy

Szczególną uwagę przywiązujemy do jakości wykorzystywanych materiałów. Każdy domek przygotowany jest z suchego drewna, dzięki czemu nie ma obaw, że pojawi się wilgoć. Konstrukcja jest trwała, co pozwoli na wiele lat użytkowania. Składziki narzędziowe oraz altany ogrodowe charakteryzują się niezwykłą estetyką, dzięki czemu wpisują się w otoczenie każdej przestrzeni. Na zamówienie Klientów wykonujemy także drewniane donice ogrodowe oraz meble. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapoznania się z gotowymi realizacjami.