Specjalizujemy się w produkcji wysokiej klasy domków drewnianych na wymiar, które można postawić się w każdym ogrodzie lub na osobnej działce. Praca w branży związanej z drewnem pokazała nam, że najważniejszy element wykonywanych przez nas produktów to zastosowanie najlepszej jakości surowca. Do budowy altan ogrodowych, drewutni czy schowków wykorzystujemy dokładnie wyselekcjonowane suche drewno pochodzące tartaków z Polski i Szwecji. Dzięki temu mamy całkowitą pewność, że nasi Klienci otrzymują budowlę, z której można korzystać wiele lat.

Czym charakteryzują się nasze domki?

Nasze domki na narzędzia oraz przestronne altany wyróżniają się przede wszystkim niezwykłą solidnością. Te wytrzymałe konstrukcje są zaprojektowane tak, by były wygodne w użytkowaniu. Zwracamy szczególną uwagę na każdy detal, dlatego wszystkie wyprodukowane w naszej firmie domki charakteryzują estetycznym wykończeniem. Specjalnie zaimpregnowane drewno nie niszczeje pod wpływem zmiennych warunków atmosferycznych. Deski przez wiele lat wyglądają elegancko, nie pojawiają się żadne przebarwienia.

Zastosowanie drewnianych konstrukcji

Przez ostatnie kilka lat można zauważyć znaczny wzrost zainteresowania drewnianymi domkami do ogrodów. Konstrukcje te cieszą się rosną popularnością, głównie ze względu na swoje szerokie zastosowanie. Można je wykorzystywać jako schowki na narzędzia czy drewutnie ogrodowe. Wykonujemy także wygodne altany oraz domki letniskowe. Konstrukcje przygotowujemy na wymiar, dlatego każdy projekt poprzedzony jest rozmową z Klientem, dzięki czemu możemy poznać wymagania przestrzenne oraz oczekiwania przyszłych właścicieli. Na specjalne życzenie zamontujemy domki (na terenie następujących województw: wielkopolskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, dolnośląskie). W celu omówienia szczegółów budowli zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Domki drewniane na wymiar

logo

W DREWNIE

ROBIONE

logo

W DREWNIE

ROBIONE

telefon