logo

W DREWNIE

ROBIONE

logo

W DREWNIE

ROBIONE

telefon

Boazeria na ścianę

Na życzenie Klientów wykonujemy również wysokiej jakości boazerię na ścianę. Drewno stanowi idealne wykończenie wnętrz. Jest eleganckie i pomaga uzyskać efekt ciepłego i przytulnego pomieszczenia. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na nowoczesne aranżacje ścian z zastosowaniem drewnianych desek. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na wybór najlepszego, a przede wszystkim suchego surowca. Wieloletnie doświadczenie w pracy z drewnem pozwala nam wyselekcjonować materiał, którzy nie tylko dobrze się prezentuje, lecz także służy użytkownikom przez długi czas.

Eleganckie wykończenie wnętrza

Wykorzystanie drewna we wnętrzach domowych może przybierać różną formę. Wykonywana przez nas boazeria w niczym nie przypomina ciężkich ścian, jakie modne były kilkanaście lat temu. Oferujemy boazerię, która nada wnętrzu lekkości i elegancji. Belki malujemy na różne kolory zgodnie z Państwa życzeniem, dzięki czemu wyposażenie pomieszczeń stanowi spójną całość. Obecnie dużą popularnością cieszy się wykończenie jednej ściany boazerią do połowy jej wysokości. Takie rozwiązanie sprawia, że przestrzeń nie nie wydaje się obciążona.

Jakie drewno wybrać?

Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa wiele gatunków drewna. Powszechnie stosuje się atrakcyjne cenowo rozwiązanie, jakim jest zastosowanie boazerii świerkowej lub sosnowej. Do produkcji boazerii używamy także drewna modrzewiowego. Ze swojej strony możemy zapewnić profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najlepszego drewna. W trakcie rozmowy z Klientem przedstawiamy wszystkie cechy danego gatunku, dzięki czemu mogą Państwo podjąć w pełni świadomą decyzję.

Jak zadbać o drewnianą boazerię?

Drewno to ceniony materiał w budownictwie oraz wykończeniu wnętrz, jednak wymaga odpowiedniej pielęgnacji. W związku z tym, że już od wielu lat pracujemy z tym surowcem, doskonale wiemy, jak zadbać o deski. Wszystkie informacje przekazujemy naszym Klientom, dzięki czemu boazeria będzie dobrze wyglądała przez wiele lat. Dużą rolę odgrywają odpowiednie warunki w pomieszczeniach (temperatura w granicach 18-20 stopni, a wilgotność powietrza na poziomie 50-60%). Dodatkowo warto regularnie używać preparatów do pielęgnacji drewna.